Kategorie
Artykuły

Informacje z humorem

Informacje z humorem, żarty, satyra

POLSKA

Konkurencja pomiędzy sieciami telefonii komórkowej weszła w decydującą fazę. Jedna z firm w zamian za przyłączenie się do sieci, oferuje każdemu nowemu klientowi samochód renault megane z dwiema poduszkami powietrznymi i ABS-em oraz zwolnienie z opłat przez okres 10 lat.

Przewodnicząca Ogólnopolskiego Komitetu do spraw Walki z Por*ografią, 84-letnia Maria K. podjęła niedawno decyzję o zmianie imienia swego psa. Ares poprzednio wabił się Eros.

Na dwie godziny zamarło życie w Przedborzu po tym, jak kot państwa Kowalczyków wszedł na drzewo i bał się zejść. Sytuację opanowała straż pożarna, która przybyła na miejsce. Jeden ze strażaków wszedł na drabinę i zdjął kota z drzewa. Kot podziękował wybawcy drapnięciem w nos.

Biała Podlaska. Romuald T. przeczytał w prasie reklamę sex telefonu „Piękna Angelika – zabraknie ci powietrza” (3,70 zł/min z Vat) i postanowił sprawdzić na własne uszy, jak to jest z tym powietrzem. Istotnie, zabrakło mu powietrza zaraz po tym, jak otrzymał rachunek telefoniczny.

zabawne informacje dobry humor satyra super dowcipy
Zabawne informacje z humorem, satyra, dowcipy, żarty

ŚWIAT

Moskwa. Rząd Rosji nadal sprzeciwia się rozszerzeniu NATO. Zgadza się natomiast na finansową pomoc zagraniczną dla Rosji. Członek PSJ Jan P. zamieszkały w Kućkowie Górnym (Polska) wiedząc, że nic na świecie nie może się dziać bez zgody Rosji, wystosował zapytanie do premiera Czernomyrdina, czy może swoją krowę doić dwa razy dziennie.

Rwanda. Wodzowie plemienia Tutsi oraz plemienia Hutu od dawna toczący ze sobą krwawe walki, nareszcie podpisali traktat pokojowy. Aby uczcić tę chwilę, wszyscy uzbrojeni członkowie tych plemion wystrzelili ze swych karabinów na wiwat. Spadające kule zabiły 68 osób z plemienia Tutsi i 141 osób z plemienia Hutu.

SPORT

Podczas meczu w piczi-polo rozgrywanego pomiędzy małymi Gargamelami i dużymi Smerfami, padł zaskakujący wynik remisowy 111:111. Po spotkaniu doszło do bójek pomiędzy kibicami obu drużyn. Interweniował Gargamel.

Informacje z humorem – teksty (c): Dobry Humor.pl. Wcześniej publikowaliśmy je w czasopiśmie Super Dowcipy.

Autor: Dowcipy Humor

Dobry Humor, dowcipy, kawały, żarty, anegdoty