Kategorie
Artykuły

Jarosław Kaczyński satyra

Jarosław Kaczyński satyra, humor, żarty, dowcipy, rysunki satyryczne, karykatury Kaczyńskiego. Prezes PiS (Prawo i Sprawiedliwość)

Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość

• Kazimierz Wielki zbudował zamki, Jarosław Wielki miał je odbudować. O buńczucznych zapowiedziach sprzed kilku lat wszyscy zapomnieli. Na szczęście, bo mogli powołać firmę, prezesów, wydać miliony i pomysł budowy zamków z pisowskiego piasku byłby w tym samym miejscu, co teraz.

• Kaczyński zapowiedział, że wszyscy Polacy będą zarabiać tyle samo. Nie powiedział, skąd wziąć tyle spółek skarbu państwa, w komunistycznej wkrótce Polsce.

humor Jarosław Kaczyński satyra dowcipy Prawo i Sprawiedliwość kawały żarty
Jarosław Kaczyński satyra i humor. Prawo i Sprawiedliwość rysunki satyryczne

• Cud! Zniknął dom Kaczyńskiego na Żoliborzu. A w każdym razie nie można go już zobaczyć na Google Street View czyli interaktywnej mapie w Internecie. Jaka szkoda, że nie można tego samego zrobić z Macierewiczem.

Jarosław Kaczyński satyra

• Kaczyński dla fanatyków prawicy jest wyrocznią na miarę Arystotelesa i Piłsudskiego razem wziętych. Teraz okazało się, że jest również wyrocznią świata mody. Na zjazd założycielski nowej prawicowej partyjki założył buty z dwóch innych par. Czekamy, aż nowa moda dotrze do otwartego na modowe nowinki, Paryża.

• Radni Białegostoku debatują, czy miasto potraktuje jako osoby non grata J.Kaczyńskiego i J.Przyłębską. Dlaczego tylko radni Białegostoku?

humor Jarosław Kaczyński satyra dowcipy Prawo i Sprawiedliwość kawały żarty
Jarosław Kaczyński satyra. Żoliborz i Strajk kobiet. Prawo i Sprawiedliwość żarty

• Jak Kaczyński idzie do kościoła, razem z nim modli się pięciu ochroniarzy. Podsumujmy to fraszką:
A jak będzie chciał pójść do nieba,
To ilu ochroniarzy potrzeba?

• Kaczyński zaprosił do Warszawy największych przyjaciół Putina poza Rosją, stając się tym samym najważniejszym przyjacielem Putina w Europie. Rozmontowywanie UE czy już tworzenie alternatywnej organizacji europejskiej, którą pochwali przyjaciel ze Wschodu? Wielki strateg nie musi się nikomu tłumaczyć ze swych wielkich wizji przyszłej Europy.

Jarosław Kaczyński satyra. Wybrane fragmenty satyrycznej rubryki Fejk Niusy, drukowanej w ogólnopolskim dzienniku Trybuna w roku 2021, zilustrowane rysunkami (okładki oraz rubryka na str. 2). Autor: (c) Szczepan Sadurski

Zobacz też:
> Prawo i Sprawiedliwość satyra
> Mateusz Morawiecki

2 odpowiedzi na “Jarosław Kaczyński satyra”