Kategorie
Artykuły

Paweł Kukiz humor i satyra

Paweł Kukiz humor, satyra, żarty, karykatury, komentarze polityczne na temat Pawła Kukiza. Partia Kukiz’15 – polityka, Sejm

• Dawny muzyk, potem parlamentarzysta, ostatnio częściej zwany szmatą (sam o to wszystkich prosił) twierdzi, że dokłada z własnej kieszeni do swojej działalności politycznej. Piersi każdego kto to usłyszał, zatrzęsły się pod wpływem śmiechu.

• Niedawno usłyszeliśmy, jak Kaczyński podczas śpiewania polskiego hymnu strasznie fałszował. Dziwne, bo niedawno muzyk-polityk Kukiz autorytatywnie stwierdził, że prezes pięknie śpiewa. Szkoda, że nie na trzeźwo.

muzyk poseł Paweł Kukiz humor dowcipy żarty satyra kawały
muzyk poseł Paweł Kukiz humor dowcipy żarty satyra kawały

• Media z elegancją nazywają powody słynnej reasumpcji „politykami Kukiza”. Jak mówi polska mądrość ludowa: nie nazywajmy szamba perfumerią.

• Wykładowca przeprosił Kukiza za to, że nazwał go gnidą. Jedyny Polak który nie słyszał, jak Kukiz publicznie wzywał, żeby nazywano go szmatą. Gdyby tak go nazwał, nie musiałby teraz przepraszać.

Paweł Kukiz humor. Wybrane fragmenty satyrycznej rubryki Fejk Niusy, drukowanej w ogólnopolskim dzienniku Trybuna w roku 2021, zilustrowane rysunkami (okładki oraz rubryka na str. 2). Autor: (c) Szczepan Sadurski

Zobacz też:
> Prawo i Sprawiedliwość humor
> Przemysław Czarnek humor