Kategorie
Artykuły

Anegdoty na temat gier hazardowych

Nowoczesne gry hazardowe stały się niezwykle różnorodne, co sprawiło, że stały się tak popularne, jak to tylko możliwe. Charakterystyczną cechą współczesnego rynku gier hazardowych jest fakt, że pojawiło się na nim wielu nowych graczy, którzy wcześniej nie interesowali się niczym tego rodzaju.

Szczególnie ważnym czynnikiem wpływającym na popularność można nazwać fakt, że nowoczesny hazard jest dostępny bezpośrednio przez Internet. Dziś wystarczy wejść na stronę www.twinspin.pl, wybrać bonusy bez depozytu, wziąć do ręki smartfon (lub usiąść przy komputerze) i zanurzyć się w ekscytującym świecie hazardowej rozrywki.

Biorąc pod uwagę tak dużą popularność hazardu, anegdoty na ten temat stały się dość popularne. Zbadaliśmy tę stronę świata humoru i wybraliśmy dla ciebie niektóre z najzabawniejszych, a nawet pouczających historii.

Jest taka gra w blackjacka. Gracz z 13 punktami na ręce kłóci się z krupierem o to, czy dać napiwek w kasynie:

– Kiedy dostaję złe karty, to nie jest błąd krupiera. Podobnie, gdy dostaję dobre karty, krupier nie ma z tym nic wspólnego. Dlaczego więc miałbym dawać mu napiwek?

– Kiedy jesz na mieście, dajesz napiwek kelnerowi? On tylko podaje ci jedzenie. A ja serwuję ci karty, więc jestem tak samo godny napiwku jak kelner, który serwuje ci jedzenie.

– Dobrze, ale kelner daje mi to, co zamawiam. Wezmę ósemkę!

Przy okazji, nasz rodak został niedawno pokerowym mistrzem. Jego sukces po raz kolejny pokazał, że Polska jest domem dla wielu utalentowanych graczy światowej klasy.

Facet gra w kasynie i przegrał wszystkie pieniądze. Została mu tylko obrączka dziadka. Mężczyzna myśli: „To jest pamięć o jego przodkach – powinniśmy wrócić do domu”. I właśnie wtedy przychodzi mu to do głowy:

– „Załóż pierścień na zero, jestem twoim wewnętrznym głosem”.

Mężczyzna zakłada pierścień na zero i przegrywa. Wewnętrzny głos mówi:

– O mój Boże, pomyliłem się.

Ta anegdota dobrze ilustruje problem uzależnienia od hazardu, który niestety stał się aktualny również w Polsce. Sytuacja osiągnęła punkt, w którym eksperci stwierdzili, że konieczna jest zmiana polskich przepisów dotyczących hazardu. W związku z tym planowane jest podniesienie minimalnego wieku graczy do 21 lat.

A oto anegdota o strategii win-win podczas gry w ruletkę.

– Wiesz, wymyśliłem niezawodny system ruletki.

– Jest on nierealistyczny. Dziś wygrywasz, jutro przegrywasz.

– Zgadza się. Dlatego gram tylko co drugi dzień.

W rzeczywistości, oczywiście, nie ma strategii, ponieważ w hazardzie wszystko zależy od szczęścia, więc niemożliwe jest przewidzenie sukcesu. Ogólnie rzecz biorąc, radzimy traktować hazard jako rozrywkę, a nie sposób na zarabianie pieniędzy.

1540 / zawsz / anegdoty na temat gier hazardowych

Autor: Dowcipy Humor

Dobry Humor, dowcipy, kawały, żarty, anegdoty