Kategorie
Artykuły

Kilka zabawnych dowcipów o hazardzie

Temat hazardu jest bardzo udany dla różnego rodzaju humoru, ponieważ pozwala odegrać wiele żywych i znanych ludziom sytuacji. Dziś postanowiliśmy dodać kilka ciekawszych naszym zdaniem anegdot.

Dowiedziawszy się, że Międzynarodowy Komitet Olimpijski nie uważa pokera za sport, gracze byli zdenerwowani, ale nie okazywali tego.

Krótka anegdota, która jednak doskonale obrazuje zachowanie najsłynniejszej gry karcianej naszych czasów. W końcu w pokerze bardzo ważne jest zachowanie tzw. pokerface, aby nie zdradzić zachowaniem siły kart zebranych w rozdaniu. Wielu osobom udaje się blefować i wygrywać nawet z najbardziej „śmieciowymi” kartami. Niestety, w przypadku kasyn online efekt blefu jest w dużej mierze stracony, ponieważ gracze nie widzą się nawzajem. Ale decydując się na grę online, możesz otrzymać darmowych spinów i inne bonusy od kasyn online.

A oto kolejna sprytna anegdota, tym razem dotycząca innej mega popularnej gry hazardowej.

Einstein miał teorię na temat ruletki. Uważał, że jedynym sposobem na wygraną w ruletce jest kradzież pieniędzy ze stołu, gdy krupier się odwróci.

Ta anegdota jest w rzeczywistości całkiem prawdziwa, ponieważ zdecydowana większość gier hazardowych nie może korzystać z żadnych gwarantowanych systemów wygranych. Sukces w tych grach zależy wyłącznie od szczęścia, więc niemożliwe jest przewidzenie wygranych. Wyjątkiem jest właśnie poker, w którym szanse na wygraną zależą od umiejętności gracza. Właśnie dlatego w tej grze odbywają się turnieje z ogromnymi nagrodami pieniężnymi.

A oto kolejna dowcipna anegdota o głębokim znaczeniu.

Odbywa się seminarium na temat psychologii sukcesu.

Po wykładzie nauczyciel podsumowuje:

– Zawsze dąż do celu. Nigdy się nie poddawaj. Osiągnij swój cel pomimo wszystkich niepowodzeń. – I zwraca się do studentów. – Czy ktoś zna konkretne osoby, które stosują te zasady?

Jeden z uczniów: – Tak, to mój ojciec.

– Co osiągnął stosując zasadę nigdy się nie poddawaj w dążeniu do celu?

– Z powodu swojej determinacji nie tylko stracił wszystkie oszczędności w kasynie, ale także dom, samochód i popadł w długi. Bardzo zdeterminowany człowiek!

Ta anegdota dobrze pasuje do tematu uzależnienia od hazardu, który stał się bardzo istotny dla wielu krajów w Europie. Na przykład w sąsiednich Niemczech zdiagnozowano uzależnienie od hazardu u 1,3 miliona osób. Jednak w rzeczywistości liczba ta może być znacznie wyższa. Podobne problemy wydają się dotyczyć wielu innych krajów, w tym Polski. Dlatego w gry hazardowe powinni grać tylko ci, którzy nie mają problemów z samokontrolą.

1540 / zawsz / dowcipy hazardowe

Autor: Dowcipy Humor

Dobry Humor, dowcipy, kawały, żarty, anegdoty