Kategorie
Artykuły

Jacks or Better – gra w kasynie internetowym

Jacks or Better to popularna gra, w którą gra się talią 52 kart. Ta gra to kolejny powód, dla którego można grać w kasynie internetowym: https://spinanga.com/pl/.

Po postawieniu zakładu gracz otrzymuje pięć kart odwróconych do góry. Można zatrzymać dowolne karty i zastąpić je innymi. Po wymianie kart rozdanie jest ostateczne i oferowana jest wypłata na podstawie jego siły. Najniżej płatną ręką jest para waletów.

Jak grać w kasynie internetowym

Jeśli jakaś osoba chce grać w pokera wideo w kasynie online, winna wykonać pewne kroki.

Krok 1 – Wybranie kasyna online

Ponieważ większość kasyn online ma w swoim sklepie grę Jacks or Better, można wybierać jedną z tych witryn.

Krok 2 – Otwarcie konta

Nowy gracz aby uzyskać dostęp do gier, musi otworzyć tam swoje konto. Najczęściej jest to przycisk „Zarejestruj się”, po którym wypełnia się krótki formularz rejestracyjny na stronie.

Krok 3 – Wpłata pieniędzy

Aby zagrać w wideo pokera Jacks or Better, należy wpłacić pieniądze. Otrzymuje się na dzień dobry 100% bonus powitalny przy pierwszym depozycie, który podwoi bankroll od samego początku.

Krok 4 – Wyszukanie Jacks or Better

Można zajrzeć do dedykowanej sekcji, aby znaleźć grę lub po prostu skorzystać z funkcji wyszukiwania.

Krok 5 – Początek gry

Należy ustawić wielkość zakładu za pomocą przycisków na dole. Gdy gracz jest gotowy, wystarczy nacisnąć przycisk „Rozdaj”, aby otrzymać pięć kart, a potem wybrać te, które chce się zatrzymać, oraz zastąpić pozostałe nowymi. Jeśli gracz wygra, automatycznie otrzymuje wypłatę.

Jak grać w Jacks or Better

Po uruchomieniu gry, na dole dostępne są różne przyciski. Układ może zależeć od danej gry, a niektóre wersje mogą mieć również dodatkowe przyciski umożliwiające różne funkcje. Dolny pulpit nawigacyjny zawiera wszystkie potrzebne elementy sterujące. Poziom, to liczba monet postawionych na rozdanie. Można także aktywować do 25 rozdań w wersji Jacks or Better firmy Netent i ustawić wartość monety w zakresie od 0,10 do 10 dolarów. Przycisk pośrodku to przycisk rozdania, który rozpoczyna rundę z wybraną stawką.

Funkcja hazardu

Trzeba wiedzieć o funkcji hazardowej, z której można skorzystać, jeśli gracz zdecyduje się grać w kasynie internetowym. Działa to łatwo i podobno zapewnia szanse 50/50. Po zdobyciu zwycięskiego rozdania można skorzystać z nagrody w minigrze, klikając przycisk „Graj”. Tutaj należy poprawnie przewidzieć kolor losowej karty, czy to czerwonej, czy czarnej. Prawidłowe odgadnięcie podwoi nagrodę, ale jeśli gracz odgadnie źle, przegra. Można poprawnie odgadnąć kolor kilka razy z rzędu i za każdym razem podwoić sumę.

Jacks or Better – kursy i wypłaty

Ogólne zasady Jacks or Better są zawsze takie same, podobnie jak kursy, nawet jeśli zmieniają się wypłaty. W każdej grze używa się standardowej talii 52 kart, która jest tasowana po każdej rundzie. W grach, które pokazują wiele rąk, każde rozdanie korzysta z innej wersji talii, aby zapewnić uczciwe wyniki. Oznacza to, że każde rozdanie, w którym można grać w kasynie internetowym, ma takie same szanse, ponieważ nie mają one wspólnych kart.

Należy pamiętać, że sporo gier oferuje zwiększoną wypłatę Jacks or Better w postaci pokera królewskiego przy użyciu pięciu monet lub przy maksymalnym poziomie. Podczas gdy inne wypłaty są mnożone przez poziom ze względu na dodane monety w zakładzie, wypłata za poker królewski znacznie wzrasta. W tym przypadku szanse są lepsze na maksymalnym poziomie.

1669 / zawsz

Autor: Dowcipy Humor

Dobry Humor, dowcipy, kawały, żarty, anegdoty