Kontakt

Dowcipy – poważna sprawa

DobryHumor.pl, to polski serwis rozrywkowy z humorem i dowcipami. Śmiejecie się z nami od 1991 roku – wtedy zaczęliśmy wydawać ogólnopolski miesięcznik Dobry Humor, o którym obecnie niektórzy mówią, że to kultowe czasopismo. Wiele dowcipów, które zostało przez nas specjalnie stworzonych (miały swój debiut w Dobrym Humorze, Super Dowcipach i naszych innych gazetkach z dowcipami), udostępniają w Internecie nasi fani, niestety często bez podania źródła.

Dowcipy i rysunki – humor content

Z naszego ogromnego zbioru dowcipów (kilkaset tematów, niektóre po kilka tysięcy kawałów) sukcesywnie udostępniamy kolejne żarty, rysunki humorystyczne, itp. Fragmenty naszych zbiorów udostępnialiśmy portalom (np. Onet, WP, Interia, Bankier), redakcjom prasy drukowanej na papierze i nie tylko. Firmy i redakcje zainteresowane współpracą, zapraszamy do kontaktu.

Reklama – artykuły promocyjne i linki

Gdyby tekst który teraz czytasz dziś trafił na główną stronę, byłby na niej przez pół miesiąca. W tym czasie odwiedza nas tysiące czytelników. Ale to nie jedyny powód, aby umieścić u nas artykuł promocyjny w atrakcyjnej cenie. Na dole parametry domeny oraz innych domen, gdzie jest możliwa reklama.

Do tego na każdej redakcyjnej podstronie DobryHumor.pl jest możliwy link, z frazy / słowa, który cię interesuje. Zapraszamy do kontaktu:

dobryhumor@onet.pl

Uwaga. Za treść artykułów promocyjnych oraz umieszczonych w nich linków, odpowiadają wyłącznie reklamodawcy. Klikając z nie, robisz to na własną odpowiedzialność. Artykuły promocyjne są skierowane do Internautów spoza Polski.

Współpraca

Masz propozycje, które nas zainteresują? Chętnie je rozważymy.

Dobry Humor dowcipy kawały żarty satyra

Nasze serwisy i ich główna tematyka:

  • anegdoty.pl – DA 54, PA 35, DR 49 (ciekawostki, rozrywka, wiedza, inne)
  • sadurski.com – DA 37, PA 45, DR 47 (ciekawostki, podróże, rozrywka, humor, inne)
  • superpolonia.info – DA 25, PA 36, DR 33 (podróże, rozrywka, inne)
  • dobryhumor.pl – DA 55, PA 39, DR 61 (humor, rozrywka, inne)
  • karykatury.com – DA 25, PA 32, DR 32 (blog: sztuka, rozrywka, inne)
  • rysunki.pl – DA 28, PA 32, DR 34 (blog: rozrywka, sztuka, inne)
  • satyryczny.com – DA 55, PA 35, DR 55 (różne tematy)
  • casinosport.pl – DA 54, PA 37, DR 58 (sport, dieta, ciekawostki)