Kategorie
Artykuły

Mateusz Morawiecki humor

Premier Mateusz Morawiecki humor i żarty. Satyra na temat premiera Mateusza Morawieckiego. Polscy politycy i polityka na wesoło

Podatki, dzieci i sukcesy rządu Morawieckiego

• Według Morawieckiego planowany podatek dla mediów jest dobry na wszystko: odbudujemy zamki, zbudujemy drogi, uzdrowimy Polaków, zbudujemy żłobki. Jeśli wszyscy nasi bankowcy tak umieją liczyć, zostało nam tylko modlić się o przyszłość Polski.

• Morawiecki namawia Polki, żeby rodziły dzieci. Nie mówi, że każdy berbeć z chwili ujrzenia świata, będzie miał do spłacenia jakieś 40 tys. złotych długu rządu.

• Pół roku temu władza z Naczelnym Pinokiem Kraju zakleiła wszystkie możliwe miejsca Rzeczpospolitej, aby poinformować suwerena o wielkim sukcesie czyli skoku na potężną kasę. Jednak pieniążków z UE jak nie było, tak nie ma. Nawet billboardy zniknęły. Oczywiście sukces odtrąbiono z NASZYCH, ciężko zarobionych pieniędzy. I co nam zrobicie?

premier Mateusz Morawiecki humor rząd satyra ministrowie kawały żarty rządowe
Premier Mateusz Morawiecki humor, satyra, dowcipy, kawały, żarty

Mateusz Morawiecki humor i satyra

• W 2011 r. Kornel Morawiecki wymyślił odznakę nazwaną Krzyż Solidarności Walczącej. W 10 rocznicę tego wymyślunku Krzyż otrzymał jego synek Mateusz zwany Pinokiem, „szczególnie zasłużony w walce o „Wolność i Solidarność między ludźmi i narodami”. Nie podano, między jakimi konkretnie ludźmi i jakimi narodami.

• Polski sąd uznał, że wykrzykiwanie przez megafon hasła: **** *** nie jest szkodliwe społecznie. Ze sklepów zniknęły wszystkie megafony, ale sieci handlowe zapewniają, że będą nowe dostawy, w dużych ilościach. Mateusz się cieszy, bo VAT, bo podatki… Gospodarka ruszy z kopyta i TVP oraz Karnowscy będą mieli o czym informować.

• Nowy szef śląskiej policji, to człowiek niezwykle doświadczony. Zaczynał w PRL-u jako pałkowy w Milicji Obywatelskiej. A mógł zaczynać w ZOMO i sprać kilkuletniego opozycjonistę Morawieckiego.

Mateusz Morawiecki humor i satyra. Wybrane fragmenty satyrycznej rubryki Fejk Niusy, drukowanej w ogólnopolskim dzienniku Trybuna w roku 2021, zilustrowane rysunkami (okładki oraz rubryka na str. 2). Autor: (c) Szczepan Sadurski

Zobacz też:
> Morawiecki cytaty z przemówień
> Jarosław Kaczyński

W odpowiedzi na “Mateusz Morawiecki humor”