Kategorie
Artykuły

Najlepsze dowcipy sportowe

Fanów sportu na całym świecie są setki milionów, jeśli nie miliardy. Każdy z nich z zapartym tchem ogląda zmagania swoich ulubionych drużyn czy zawodników. Wielu kibiców doprowadza to wręcz do palpitacji serca. Dlatego właśnie tak ważne jest poczucie humoru. Przedstawiamy najlepsze dowcipy na temat sportu.

Dystans jest bardzo ważną rzeczą. Szczególnie, jeśli jest się kibicem. Dlatego właśnie warto czasem pożartować z tego, co na co dzień tak poważnie traktujemy. Przygotowaliśmy dla was garść dobrego humoru na temat sportowców.

Nawet pies przemówił

Jak wszyscy wiemy, wielu kibiców mecze ogląda w pubach. W jednym z nich pojawił się pewien kibic reprezentacji Polski wraz ze swoim psem. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że pies, po każdym złym zagraniu mówił: “No nie. Znowu?”.

To oczywiście zwróciło uwagę innych kibiców, którzy zapytali, czemu ten pies mówi. Właściciel wytłumaczył im, że jego czworonożny przyjaciel komentuje w ten sposób mecze „naszych” za każdym razem kiedy źle grają. Inni kibice pytają: „A co mówi, gdy grają dobrze?”. „Nie wiem, mam go dopiero od dwóch lat”.

Oczywiście zdarza się, że reprezentacja Polski czasami pozytywnie zaskakuje, jednak wszyscy dobrze wiemy, że oczekuje się od niej nieco więcej. Pamiętajmy, że istnieje możliwość obstawiania jej meczów. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Grunt to motywacja

Wszyscy wiemy, że sport należy nie tylko oglądać, ale też go uprawiać. Nie jest to jednak takie proste. Doskonale obrazuje to rozmowa dwóch kolegów:

  • – Wiesz? Ja już od pięciu lat co rano wybieram się, aby pobiegać.
  • – To tylko pogratulować! Musisz mieć kondycję.
  • – Powiedziałem „wybieram się”, a nie biegam.

Inna rozmowa rozmowa obrazuje z kolei doskonale, że nie każdy sport to zdrowie:

  • – Z ilu zawodników składa się drużyna futbolu amerykańskiego?
  • – A przed meczem czy po?

Fakty są takie, że jest to jeden z najbrutalniejszych sportów. W przeszłości dochodziło do wypadków śmiertelnych. Grubi ochraniacze nie zawsze sprawiają, że zawodnicy są w pełni bezpieczni. Na pewno brutalnym sportem jest hokej na lodzie. Szczególnie w wydaniu zawodowym w USA. Dlatego bardzo możliwe, że poniższa rozmowa naprawdę miała miejsce.

W czasie trwania meczu, jak to często bywa, na środku lodowiska dochodzi do niemałego zamieszania. Zawodnicy leżą na tafli jeden na drugim. Pewien zdziwiony kibic pyta siedzącego obok kolegę:

  • – Dlaczego sędzia nie interweniuje?
  • – Bo leży na samym spodzie.
najlepsze dowcipy sportowe
Najlepsze dowcipy sportowe!

Stare dobre czasy

W tym sezonie nasi skoczkowie nie wypadli najlepiej. Przyzwyczaili nas już do dużo większych sukcesów. Wróćmy więc do starych dobrych czasów „Małyszomanii”. Otóż nasz orzeł z Wisły wdał się w rozmowę z Martinem Schmittem i Janne Ahonenem. Pierwszy mówi słynny Fin:

  • – Pewnego razu obejrzałem film „101 Dalmatyńczyków” i skoczyłem na drugi dzień 101 metrów. Na małej skoczni!
  • – No to posłuchajcie tego. Ja z kolei przeczytałem „201 sposobów na sukces” i kolejnego dnia skoczyłem 201 metrów i to na dużej skoczni! – odpowiada Shmitt.
  • – No to chyba będziemy musieli odwołać dzisiejsze zawody, bo ja wczoraj przeczytałem „20 000 mil podwodnej żeglugi”.

Kawałów o Małyszu powstało całe mnóstwo. Oczywiście prawie każdy stawiał go w pozytywnym świetle. Kto wie, może wkrótce znowu pojawi się ktoś, kto w aż takim stopniu zawojuje swoja dyscyplinę. Mamy wielu wspaniałych sportowców, ale mało który wzbudzał tak duży entuzjazm, jak Adam Małysz.

Niedługo odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Miejmy nadzieję, że pies z pierwszego kawału będzie miał coś pozytywnego do powiedzenia na temat naszej kadry?

1506 / 22-4-25 / najlepsze dowcipy sportowe

Autor: Dowcipy Humor

Dobry Humor, dowcipy, kawały, żarty, anegdoty